Bir de buradan arayın


Ocak 28, 2012

Geleceğin yıldızı Ganso Porto yolunda

Santoslu Ganso'ya Avrupa'ya transfer yolu gözüktü... Brezilya futbolunun gelecekteki en büyük yıldızlarından biri olarak kabul edilen Ganso'nun yeni durağı Porto olabilir.

Ganso'nun sözcüsünün yaptığı açıklamada, genç oyuncunun Santos'tan ayrılabileceği sinyallerini verdi.

Genç oyuncu ile fon şirketi ile arasında sorunlar nedeniyle Santos'tan ayrılması zor gözüken oyuncunun, geçtiğimiz günlerde DIS ile arasında bulunan anlaşmazlık çözülmüştü. Buna göre bonservisin %55 kesimi fon şirketinde kalmıştı.

Yıldız oyuncunun sözcüsü Diogo Kotscho, OJOGO'ya yaptığı açıklamada, "Şu an için tam olarak DIS ile olan problemler giderilebilmiş değil. Onlar %55'lik bonservis haklarını hala ellerinde bulunduruyor. Porto'dan bir teklif geldiğini biliyorum, fakat rakam ve  diğer ayrıntılar konusunda bir bilgim yok. Fon şirketinin elinde hisse bulundurması zorluk yaratıyor. Böyle bir durum olmasaydı, Porto ve Santos arasındaki anlaşma daha kolay olabilirdi." ifadelerini kullandı.

Porto'nun Ganso için doğru bir seçim olduğunu da sözlerine ekleyen Kotscho, "Porto, Şampiyonlar Ligi'nin başarılı takımlarından biri. Her sezon Portekiz Ligi'nde zirveye oynuyorlar. Dil kolaylığının da olması Porto'yu bir adım daha öne çıkarıyor." sözlerini kullandı.

2008 yılından bu yana Santos forması giyen Ganso'nun 57 maçta 10 golü bulunuyor. Takımıyla sergilediği performansla Brezilya Milii Takımı'na çağırılan 22 yaşındaki oyuncu, Milli Takım forması altın da 7 maçta 1 gole imza attı.
VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin