Bir de buradan arayın


Ocak 28, 2012

Fenerbahçe'nin hedefindeki Milos Krasic Lazio'ya gitmek istemiyor

Krasic'in menajeri Joksimovic yaptığı açıklamada Sırp yıldızın Lazio'ya gitmeye sıcak bakmadığını söyledi.

Juventus'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Milos Krasic'in önümüzdeki günlerde hangi takıma transfer olacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Adı Fenerbahçe ile de anılan oyuncu, her fırsatta Juventus'da mutlu olmadığını belirtiyordu. Oyuncusuna teklifler geldiğini söyleyen Dejan Joksimovic, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Chelsea, Inter, Tottenham ve Fenerbahçe'den teklifler var. Ayrıca isimlerini açıklayamayacağım 3 Rus kulübü de durumunu yakından takip ediyor. Ancak Milos Rusya'ya dönmek istemiyor. Ayrıca ben transfer olması gerektiğine inansam da, Juventus'da kalma ihtimali de var." ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncusunun Juventus'tan ayrılıp Lazio'ya gitmeyeceğini büyük bir takıma gideceğini söyleyen Joksimovic, ll Corriere dello Sport'a yaptığı açıklamada, "Lazio'ya büyük saygımız var fakat Krasic, Lazio'ya gitmek istemiyor. Premier Lig'de veya daha üst seviye bir takımda forma giymek istiyor." diye konuştu.

Transferi iyice yılan hikayesine dönen Milos Krasic'in önümüzdeki günlerde hangi takıma gideceği herkes tarafından merak ediliyor. 2010 yılından Juventus'a gelen oyuncu, ilk sezonunda gösterdiği performansla 'Yeni Pavel Nedved' yakıştırmasını almıştı. Daha sonra inişli çıkışlı bir performans sergileyen Krasic, yeni teknik direktör Antonio Conte tarafından fazla şans bulamamış ve takımdan ayrılması gündeme gelmişti.
VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin