Bir de buradan arayın


Ocak 28, 2012

Lille'den Moussa Sow'a sert yanıt

Fransız kulübü Lille, Fenerbahçe'ye sattığı futbolcusu Moussa Sow'un "Ben ayrılmak istememiştim" açıklamasına yanıt verdi.

Fenerbahçe'nin çiçeği burnunda santrforu Moussa Sow, eski kulübüyle ağız dalaşına girdi. Sow L'Equipe'e "Ben ayrılmak istemedim, onlar beni gönderdi" açıklamasında bulununca, Lille'in buna cevabı gecikmedi.

Lille kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada, Sow'un sözlerinin, "gerçekle bağdaşmadığı" vurgulandı. Açıklamada, "Lille, Moussa Sow'un gönderilmesiyle sonuçlanan pazarlıkların odağında olduğu iddialarını açıkça yalanlar. Kulübümüz, başka kulüplerin yanı sıra, Fenerbahçe tarafından da istenen bu oyuncunun transferi konusunda, kendi çevresi ve Türk kulübü, iki taraf arasında bir anlaşma sağlandığını bildirmeden önce hiçbir girişimde bulunmamıştır." denildi.

Lille kulübü, açıklamasında, bu konunun burada kapanmasının yararlı olacağını belirtip, Sow'a Fenerbahçe kariyerinde başarılar diledi.

Moussa Sow, bu sabah yayımlanan açıklamasında, "Her şeye rağmen kalabilirdim. Ama kulüp beni tutmak için özel bir çaba sarfetmedikten sonra, iyi olmam da beklenemezdi. Çünkü bunu kalbimden ve kafamdan silemezdim. Ben gitmek istemedim, Lille beni gönderdi." demişti.
VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin