Bir de buradan arayın


Mart 01, 2010

Zinedine Zidane: Marco Materazzi yavşağından özür dilemem

Fransa Milli Takımı'nın efsanevi oyuncularından Zinedine Zidane, İspanyol El Pais gazetesine yaptığı açıklamada 2006 Dünya Kupası finalinde kafa attığı İtalyan Marco Materazzi'den asla özür dilemeyeceğini söyledi..

Eski Fransa Milli Takımı Kaptanı Zidane, İspanyol El Pais gazetesine yaptığı açıklamada, "Taraftarlardan ve takım arkadaşlarımdan özür dilerim. İtalya'ya finalde kaybettiğimiz maçtan sonra soyunma odasına gittim ve arkadaşlarımdan özür diledim. (Bu hiçbir şeyi değiştirmez ama sizden özür dilerim) dedim. Ama Materazzi'den özür dilemem. Hiçbir zaman. Bu kendi şerefimi lekelemek olur. Özür dileyeceğime ölürüm" dedi.

Real Madrid takımının danışmanlığını yapan Zidane, ''Eğer o Brezilyalı Kaka gibi normal, sempatik birisi olsaydı elbette ki özür dilerdim'' diye konuştu.

Sahada çok şeyin olup bittiğini ve bazen sinirlendiğini söyleyen Zidane, "Orada kendimi tutamadım. Çünkü fazlası var. Bu bir bahane değil ama annem hastaydı. Hastanede yatıyordu. İnsanlar bunu bilmiyordu. Kötü bir dönemdi. Anneme birden çok kez hakaret etti. Bir şey demedim ama bir yerden sonra kendimi tutamadım" ifadesini kullandı.

Hala Madrid'de yaşayan Zidane, Real Madridli Cristiano Ronaldo'ya da övgüler yağdırdı. Zidane, Ronaldo için, "O asil biri. İyi, çalışkan bir futbolcu. Baskıyla alay ediyor. Taraftarlar onu ıslıkladığında kızmıyor, aksine bundan hoşlanıyor" dedi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin