Bir de buradan arayın


Şubat 07, 2012

Onur Kıvrak Trabzonspor'la sözleşmesini neden uzatmıyor?

Tek sorun para mı?.. Trabzon’da kaleci Onur’un sözleşmesinin uzatılması arap saçına dönerken, tek sıkıntının para olduğu öğrenildi. Genç kaleci, “Şu anakadar imza atamamak beni üzüyor. Ben gereken fedakârlığı yapıyorum” dedi.

Trabzonspor’da kaleci Onur Kıvrak’ın sözleşmesini uzatamamasının tek nedeninin para olduğu, maddi konulardaki sorunların bir türlü aşılamadığı ortaya çıktı.

Transfer olduğu dönemde uzun bir süre yedek bekleyen, ardından gelen fırsatı ise iyi değerlendirerek kaleye geçen Onur, yaşadığı sakatlıktan sonra yeniden forma için beklemeye başladı. 2013 yılında sözleşmesi sona erecek olan genç file bekçisi, bir süre önce her konuda anlaşmaya varıldığını belirtti, Trabzonspor’da kalma yönündeki tavrının da değişmediğini söyledi.

Onur Kıvrak’ın sözleşmesini uzatamamasının önündeki en büyük engelin maddiyat olduğu öğrenildi. Başkan Sadri Şener ile konuşup anlaşan, ancak daha sonra takım içi dengeler öne sürülerek fiyatta indirime gidilmesi talep edilen bordo-mavili oyuncu, “Ben gerekli fedakârlığı yapıyorum” diyerek bu talebi geri çevirdi. Onur, anlaşılan rakama imza atmak için sabırsızlandığını belirterek, “Anlaştığımızı daha önce açıklamıştım ancak şu ana kadar imza atmamak beni gerçekten çok üzüyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi ben gereken fedakârlığı yapıyorum. Çünkü burada çok mutluyum ve burada kalmak istiyorum” diye konuştu.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin