Bir de buradan arayın


Şubat 07, 2012

Moussa Sow transferinin parasını kim ödedi?

Fenerbahçe Asbaşkanı Cihan Kamer, Lille'den transfer ettikleri Moussa Sow'un bonservis bedelinin sadece 2 milyon eurosunun Fenerbahçe tarafından ödendiğini açıkladı.
 
Fenerbahçe Asbaşkanı Cihan Kamer, Kanaltürk kanalında yayınlanan Telegol programına katılırken; Lille'den kadrolarına kattıkları Moussa Sow'un transferi ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği açıkladı.
 
Niang, Emenike, Andre Santos ve Lugano gibi isimlerin ekonomik sebeplerden dolayı satıldığı, ancak devre arasında Sow'a çok ciddi bir bonservis bedeli ödendiği hatırlatılan Cihan Kamer, Senegalli golcünün transferinde bonservis bedelinin büyük kısmını Fenerbahçe'nin ödemediğini açıkladı.
 
Sarı lacivertli kulübün 10 milyon euroya satın alınan golcü için sadece 2 milyon euro ödediğini ifade eden Kamer, 8 milyon euroluk kısmın Ferit Şahenk, Ali Koç ve Nihat Özdemir tarafından ödendiğini şu cümlelerle açıkladı:
 
"Sow'u 10 milyon euroya aldık. Öncelikle bu transferde Ferit Şahenk'e, Nihat Özdemir'e ve Ali Koç'a teşekkür etmem lazım. En büyük payı Ferit Şahenk ödedi. Toplamda 8 milyon euroyu bu arkadaşlarımız ödedi. 2 milyon euroyu ise bir şekilde ödeyeceğiz."
 
"Bu süreç içerisinde 50 milyon euro da banka borcu ödedik. Bütün gelir giderlerimizi sıkı bir kontrol altına aldık. Hala banka borçlarımız duruyor tabii ki."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin