Bir de buradan arayın


Şubat 08, 2012

Juan Emmanuel Culio da Galatasaray'a dönüyor

Taffarel ile sık sık bir araya gelen tangocu, sezon sonu 1 milyon 300 bin euro karşılığı yeniden Aslan olacak. Okul sorunu nedeniyle Ordu'yu kafasında bitirdi

FATİH TERİM CULIO'YU ÖNCE İSTEMEMİŞTİ
Ara transferde eski oyuncularından Necati'yi renklerine bağlayan ve kiralık gittiği Al-Nassr'ın sözleşmesini fesh ettiği Pino ile yeniden yollarının kesişmesi beklenen Cimbom, Culio'ya da kapılarını açtı... Teknik direktör Fatih Terim'in kadroda düşünmemesi nedeniyle Orduspor'a kiralanan Arjantinli oyuncu, sezon sonu G.Saray'a dönüyor. Kaleci antrenörü Taffarel ile sık sık durum değerlendirmesi yapan tangocu için Fatih Terim'den de onay çıktığı dile getirildi.
 
CULİO SOL KANADI KAPATACAK
İzinli olarak geldiği İstanbul'da geçirdiği 2 gün boyunca temasta olduğu Taffarel ile fikir birliğine varan Arjantinli yıldız, çocuklarının okul sorunu nedeniyle Orduspor'u kafasında bitirdi. Mor-beyazlı kulüpte maç başı ücreti ile birlikte yılda yaklaşık 1.3 milyon euro kazanan Culio'nun aynı rakama döneceği bildirildi. Teknik direktör Fatih Terim'in, Arda'nın Atletico Madrid'e transferinin ardından sol kanatta yaşanan sorunu Arjantinli oyuncu ile çözmeyi planladığı ifade edildi.
 
TÜRKMEN 'İMKANSIZ' DEMİŞTİ
Sözleşme gereği sezon sonunda 1.9 milyon euro karşılığında Culio'nun bonservisini alma hakkı bulunan Orduspor, yaşanan gelişmeler nedeniyle zor durumda kaldı. Başkan Nedim Türkmen, "G.Saray'a dönmesi imkansız" dediği Culio'yu ikna edemezse eli kolu bağlanacak.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin