Bir de buradan arayın


Ocak 27, 2012

Fenerbahçe'nin Krasic transferinde Liverpool da devrede

Asbaşkan Ali Yıldırım’ın büyük uğraş verdiği Milos Krasic’in transferinde bir iyi bir kötü gelişme... Krasic'in menajeri yıldız oyuncunun bir dönem daha Juventus'ta kalmak istediğini söylerken, önümüzdeki sezon için Sırp oyuncunun kiralık değil bonservisiyle gelebileceğini söyledi

HABERTÜRK’e konuşan yıldız futbolcunun menajeri Joksimoviç, “Sizin aracılığınızla durumu özetleyeyim. Biz, transferin Krasic kanadı olarak Fenerbahçe’den resmi bir teklif almadık. Juventus ile görüşüp görüşmedikleri konusunda herhangi bir yorum yapmam doğru olmaz ancak Krasic için şimdilik bize gelen resmi bir teklif olmadığını söyleyebilirim. Krasic an itibariyle Juventus’ta kalıp burada 1 dönem daha şansını denemek istiyor. Hocasıyla da konuştu. En azından yaz dönemine kadar burada kalıp forma şansını zorlama opsiyonu da var ” ifadesini kullandı.
 
Krasic’in Fenerbahçe’ye transferi konusunda kapsamlı bilgiler de veren Joksimoviç, “Fenerbahçe konusunu gelecek sene düşünüyorum. Belki kiralık değil, Fenerbahçe’ye satışı gerçekleşebilir. Bize şimdi gelirlerse de oturup konuşuruz, yaz döneminde gelirlerse de görüşmelere açığız. Ancak şunu da söylemem gerekiyor, şu an Krasic için Liverpool devreye girdi ve oyuncuyu satın almak istiyor. Bir kaç gün içinde durumu netleşir ama olayın özeti bu şekilde” dedi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin