Bir de buradan arayın


Nisan 01, 2010

Yıldırım Demirören'i kim solcu yaptı?

Bu haberin başlığı "Yıldırım Demirören'den Beşiktaş camiasına 1 Nisan şakası gibi mesaj yağmuru" da olabilirdi. Daha iddiasız olanını seçtik. Futbolizm seçer kardeşim...

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin Nisan sayısındaki başyazısında camiaya seslenirken coştu, halkçı açılımlar yaptı. Barcelona'nın "Bir kulüpten fazlası" mottosunu Beşiktaş'a uyarladı. Sosyal Sorumluluk projelerinden bahsetti, tribünlerde taraftara karşı coşan bir başkan olarak fair play ruhuna atıf yaptı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş'ın spor kulübü olmanın çok ötesinde anlamlar taşığını belirtirken, "Bundan sonra halkın olduğu her yerde halkın takımı Beşiktaş olacaktır" dedi. Burası ilginç ve sorulması gereken soru HALK kavramından kendisinin ne anladığı ve HALK'ı en son ne zaman gördüğü... Demirören ayrıyeten, birbirinden önemli projeleri tek tek hayata geçireceklerini de kaydetti..

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, "Beşiktaş'ın sportif ve mali anlamda, tesisleşme anlamında en ileride olması için birbirinden önemli projeleri tek tek hayata geçireceğiz" dedi.

Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin Nisan sayısındaki başyazısında camiaya seslendi.

ATTIĞIMIZ ADIMLAR DEV YATIRIMLARA DÖNÜŞECEK
Beşiktaş'ın, kurulduğu 1903 yılından beri hep geleceğe dönük, büyük düşünenlerin kulübü olduğunu vurgulayan Demirören, şöyle devam etti: "Yönetim kurulumuz ile birlikte, Beşiktaşımız için bugün attığımız her adımın yarın dev birer yatırıma dönüşeceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, yaptığımız her çalışmayı sadece bugünleri değil yarınları da düşünerek gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş'ın sportif ve mali anlamda, tesisleşme anlamında en ileride olması için birbirinden önemli projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Başarılarımızı, kartal bakışlarımızı ileriye çevirerek elde edeceğiz. Her zaman ileriye bakacağız, hep ileride koşacağız."

BARCELONA TRİBİ: "SPOR KULÜBÜ OLMANIN ÇOK ÖTESİNDE ANLAMLAR"
"Beşiktaş, Türkiye'nin örnek ve öncü kulübü olma misyonunu, 107 yıldır ilmik ilmik işlediği çalışmalar sonucunda kazanmıştır" diyen Demirören, şunları kaydetti: "Gün olmuş bu kulübün kurucuları Ulu Önder Atatürk ile birlikte milli mücadele için savaşmış, gün olmuş bu takımın sporcuları vatan için şehit düşmüştür. Beşiktaş'ın tek misyonu sportif faaliyetleri olmadığı gibi, Beşiktaş bir spor kulübü olmanın çok ötesinde anlamlara sahiptir. Kulübümüzün bu tarihi misyonunu ve sorumluluklarını yerine getirmek şimdi bizlerin görevidir. Geçen ay içerisinde kulübümüz yardım elini Elazığ'a, Mardin'e, İstanbul'daki kimsesiz çocuklara uzatarak, sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirdi. Bundan sonra da halkın olduğu her yerde halkın takımı Beşiktaş olacaktır."

ÖZHAN CANAYDIN İÇİN BAŞSAĞLIĞI
Dergideki yazısının girişinde, Galatasaray Kulübü'nün eski Başkanı Özhan Canaydın'ın ölümünden duyduğu derin üzüntüyü dile getiren başkan Yıldırım Demirören, şu ifadeleri kullandı: "Özhan Canaydın, fair play'e verdiği yürekten destekle, centilmen ve sportmen duruşuyla, Türk sporuna kazandırdığı eserleriyle her zaman yaşayacaktır. Yaşamında güzel izler bırakan insanların ölümsüz olduğu bir gerçektir. Özhan Canaydın'a Allah'tan rahmet, kaderli ailesine, Galatasaray Spor Kulübü başta olmak üzere Türk sporunun tüm kurum ve kişilerine başsağlığı diliyorum."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin