Bir de buradan arayın


Nisan 10, 2010

UltrAslan'dan sessiz protesto

Galatasaraylı taraftarlar, takımlarının yarın Diyarbakırspor ile oynayacağı maçta, son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle ''Sessiz protesto'' yapacak.

Galatasaraylı taraftar gruplarından UltrAslan'ın internet sitesinde yapılan açıklamada, haftalardır alınan kötü sonuçlar nedeniyle yarın Diyarbakırspor maçının ilk 5 dakikasında sessiz kalarak, protesto yapılacağı bildirildi.

Açıklamada şöyle denildi: ''Bu hafta oynanacak olan Galatasaray-Diyarbakırspor maçında her zamanki gibi yine tribünlerdeki yerimizi alacağız. Haftalardır alınan kötü sonuçlara rağmen çok sevdiğimiz 'arma'nın yanında olmaya devam ettik. Yeri geldiğinde futbolcularımıza tepkilerimizi, Galatasaray kültürüne yakışır bir şekilde gösterdik. Yarınki maçta da 'arma'nın hakkını vermesi gereken oyuncularımızın dikkatini bir kez daha çekmek amacıyla, karşılaşmanın başlama vuruşundan itibaren 5 dakika boyunca sessiz bir şekilde protesto ederek tepkimizi göstereceğiz.

Unutulmamalıdır ki, başarılar gelip geçicidir, ancak 'Galatasaray ve Galatasaraylılık Ruhu' her daim kalıcıdır. Bu protestomuzun amacı da bu bilincin ve mücadelenin sahaya en iyi şekilde yansıtılması içindir.''

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin