Bir de buradan arayın


Nisan 29, 2010

Semih isyanda: Artık Yeter

Semih Şentürk Beşiktaş'a gidiyor, Semih Şentürk Galatasaray yolunda, Daum varsa takımda kalmayacak, kaptanlığı elden alındı ve dahası.. Tüm bu haberler üzerine Semih adeta isyan etti, basına öfke saçtı..

Semih'in resmi internet sitesinde yer alan açıklaması şu şekilde;
Malesef artık isyan edecek duruma geldim. Spor basınının geldiği bu durumdan utanıyorum. Ben yalanlamaktan, mesleki hayatlarındaki haysiyet ve onurlu davranışlara davet etmekten bıktım. Ancak masabaşı haberler üreten bu kişiler, yalan haber üretmekten vazgeçmediler.

Yakın bir zamanda yine buradan yalanlama yaparak, hakkımda yalan haber üretmekten vazgecilmesini ve sezon sonuna kadar kimse ile görüşmeyeceğimi söyledim. Buna rağmen bir kaç gündür ve özellikle bugün; kendini güvenilir, onurlu ve etik habercilikle itham eden gazetelerde şahsım "Daum varsa ben yokum", "Semih, Beşiktaş yolunda", "Semih'le Galatasaray ilgileniyor" ve "Semih'in 2. Kaptanlığı'da artık yok" tarzı ve buna yakın başlıklar ile sayfaları süslüyor.

Çok samimi ve basit bir şekilde söylüyorum. ARTIK YETER!, BENİ RAHAT BIRAKIN! İsmim üzerinden takımımın birlik ve beraberliğini bozmaya çalışmayın! Şampiyonluğun geleceğine inandığım bu yılda yolumuza taş koyamayacaksınız.

Ben Fenerbahçe Spor Kulübünün sporcusuyum ve Fenerbahçe'de oynamaktan gurur duyuyorum. Fenerbahçe'nin büyük taraftarının bu yalan haberlerle kandıramazsınız.

Kendi özel yaşantımda yaşadığım üzüntüyü bile kendimle yaşamama izin vermeyerek, beni yalanlarınıza alet ediyorsunuz.

11 yıldır Fenerbahçe'nin futbolcusuyum, her futbolcu gibi oynama isteğimi belirtmem, kulübümle sorunlarım olacağı anlamına gelmez. Aksine bu oynama hırsımı ve takımımı faydalı olmak için gösterdiğim mücadeleyi gösterir. Ben Fenerbahçe'nin işçisiyim. Hocam görev verirse oynarım, vermezse yedek beklerim. Bundan gocunmam. Burası Fenerbahçe, yedek oturmak bile şereftir. 11 sene boyunca takım içinde huzursuzluk çıkartmadım, bugünden sonra neden çıkartayım. Karakter olarak zaten böyle bir düşüncenin içinde asla yer almam.

Başkanımıza ve taraftarlarımıza verdiğimiz şampiyonluk ve türkiye kupası sözümüzü, kalan maçlarımızı da kazanarak yerine getireceğiz. Şahsım adına elimden gelen herşeyi hem saha içinde, hem de saha dışında yapacağım.Takım olarak iki kupaya da kilitlendik. İlk etap olan Eskişehirspor maçında destekmek için tüm taraftarlarımızı tribünlere davet ediyorum.

Ayrıca Yalan haberler devam ettiği takdirde, tüm hukuki haklarımı kullanacağımı da buradan kamuoyuna bildiririm.

Saygılarımla
Semih Şentürk

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin