Bir de buradan arayın


Nisan 16, 2010

Hakan Şükür ve Bülent Korkmaz'dan şok iddia: Arda protestosunu yönetim organize etti

Galatasaray tarihine adını altın harfle yazdıran Bülent Korkmaz ve Hakan Şükür'den şok bir iddia geldi! İşte iki isme göre Arda'nın bu duruma gelmesindeki gerçek suçlular..

Diyarbakır karşılaşmasında taraftarın protestosuna maruz kalan Arda Turan aleyhinde yapılan tezahüratları sarı-kırmızılı yönetimin organize ettiğini öne süren ikili, genç kaptana sahip çıktı.

İŞTE Bülent Korkmaz’ın NTV Spor’a, Hakan Şükür’ün de Kanal 24’e yaptığı bomba açıklamalar:

BÜLENT KORKMAZ: "ARDA'NIN KUMARI YOK ALKOLÜ YOK"
BÜLENT KORKMAZ: “En son gösterilen tepkileri kesinlikle bütün taraftara mal etmiyorum. Çünkü bunu yapan taraftarlar, G.Saraylılığın ne olduğunu bilmiyorlar. Jo’ya gösterilen tepkiyse güzel, ıslık var küfür yok. Ama Arda’ya yapılanı asla onaylamam.

ADAMIN kumarı yok, alkolü, gece hayatı yok. Bir kız arkadaşı var, o da ünlü çok şeker, değerli biri. Siz nasıl G.Saray’ın değerine, kaptanına böyle beste yaparsınız? Bunu yapan 300-500 kişiye G.Saray’ın ne olduğunu öğretmeli. Bunun çok içeriğine girmek istemiyorum ama farklı şekilde yapıldığına inanıyonum. Birilerine ”Bu işi yapın“ denmiş. Taraftarın yapacağı şey değil bu. Geçen yıl benim başıma geldi.

HAKAN ŞÜKÜR: "SEBEP YÖNETİM"
HAKAN ŞÜKÜR: “20-21 yaşındaki bir çocuğa belki de kendinizi kurtarmak için çok büyük coşkularla, daha henüz hiçbir şey yapmamış insanları karşılatıyorsunuz ve o kişilere de aynı tribünlerden büyük bir protesto geliyor. Arda’ya yapılan bu protestoyu G.Saray yöneticileri organize etmiştir. Eğer kendinizin hak ettiği bir protestoyu başkasına kaydırma şansınız varsa, bunu yapabilecek enstrümanlar elinizdeyse bunu yaparsınız.

ARDA Turan’ın duruma gelmesine sebep yöneticilerdir. Son üç hafta oynamadı ancak alınan kötü sonuçlar kendisine mal edildi. Arda savunulacak durumda değil şu anda ama maalesef kafasını önüne eğip tesislerden çıkacak, sokağa çıktığında suçlu hissedecek. Ama gerçek suçlular göğüslerini gere gere restoran restoran gezecekler. Türk futbolunu da o restoran köşelerinden yönetecekler.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin