Bir de buradan arayın


Nisan 20, 2010

Galatasaray antrenmanında Caner Arda kavgası (Video)

Galatasaray antrenmanında şok kavga.. Diyarbakırspor maçında taraftarın protestosunu alan ve Manisaspor mücadelesinde oyundan çıkarken taraftara kırgın olduğu görülen Arda Turan ile CSKA Moskova takımdan kiralık olan Caner Erkin sabah antremanında kavga etti.. Kavgada Caner'in dudağı patlarken, olay daha sonra tatlıya bağlandı..

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu Bursaspor'u ağırlamaya hazırlanan Galatasaray'ın antrenmanı iki oyuncunun kavgasına sahne oldu.

Oldukça neşeli başlayan çalışmanın 5'e 2 pas bölümünde birbirlerine sert giren kaptan Arda Turan ile Caner Erkin arasındaki tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Birbirlerine giren iki oyuncuyu takım arkadaşları güçlükle ayırırken, Caner Erkin'in dudağının kanadığı görüldü.

İki oyuncuyu takım arkadaşları sakinleştirmeye çalışırken, Caner'in Arda'ya yönelik ''Kimsin lan sen, adam mısın?'' sözleri duyuldu.

İki futbolcusunun yaşadığı kavgayı gören teknik direktör Rikaard da o bölgeye giderek oyuncularını sakinleştirmeye çalıştı ve Caner'i bulunduğu gruptan alıp diğer gruba gönderip çalışmayı sürdürdü.

Bu arada iki ayrı grupta koşan futbolcuların birbirlerini gördüklerinde "Sen göreceksin" şeklinde tehditlerde bulunduğu iddia edildi.

ÖNCE KAVGA, SONRA BARIŞ
Arda Turan ile Caner Erkin idmanın sonunda ise barıştı.

Pas çalışması sırasında yaşanan ve Caner'in dudağının kanadığı kavgada oldukça sinirli hareketleriyle dikkat çeken iki oyuncu, çalışmanın bitiminde el sıkışıp öpüşerek aralarındaki gerginliğe son verdi.

Daha sonra birbirlerine sarılarak çalışmayı izleyen bir grup taraftarın yanına giden Arda ve Caner, burada imza dağıtıp fotoğraf çektirirken, basın mensuplarının kavga ile ilgili sorularına ise yanıt vermediler.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin