Bir de buradan arayın


Nisan 18, 2010

Barcelona İtalya'ya otobüs kaldırıyor

Barça, otobüsle İtalya'ya gidecek.. Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında 20 Nisan Salı günü deplasmanda Inter ile karşılaşacak olan Barcelona, İzlanda'da yanardağdaki patlamalardan oluşan kül bulutunun hava trafiğini büyük ölçüde kapatmasından dolayı kara yoluyla Milano'ya gidecek.

Otobüsle Milano'ya gidecek Barcelona'nın, bugün öğleden sonra yola çıkacağı ve yaklaşık 1000 kilometre yol yapacağı bildirildi. Verilen bilgilerde, Barcelona'nın yaklaşık 600 kilometre yol yaparak geceyi Fransa'nın güneyindeki Cannes kenti yakınlarında geçirmeyi planladığı, pazartesi sabahı da Milano'ya doğru kalan 350 kilometrelik yolu gidecekleri ifade edildi. Barcelonalı yöneticiler ve taraftarların ise her birinin farklı programlar yaptığı, maç gününde hava yolunun açılmasını ümit ettikleri belirtildi.

Barcelonalı futbolculardan Sergio Busquets, Milano'ya otobüsle gitmenin "hiçbir özür teşkil etmediğini" vurgulayarak, "Fiziksel olarak en iyi şekilde maça hazırlanmaya çalışacağız. Otobüsle seyahate alışık değiliz, ama fiziki olarak kendimizi çok iyi hissediyoruz" dedi.

Busquets, Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında avantajlı bir skor elde edebilmek için Inter karşısında "tüm güçlerini ortaya koyacaklarını" söyledi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin