Bir de buradan arayın


Mart 25, 2010

Haldun Üstünel'den Fenerbahçe'ye teşekkür

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, kulüp olarak önlerinde hem seçimler, hem de Fenerbahçe derbisi gibi önemli iki gündem olduğunu söyledi, ezeli rakiplerine teşekkür etti..

Lutfi Kırdar Kongre Merkezi'nde, Adnan Polat'ın seçimler öncesi yeni yönetim kurulunu tanıttığı toplantıya katılan Haldun Üstünel, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kendisinin üçüncü, mevcut yönetimlerinin ise ikinci seçimi olacağını belirten Üstünel, her dönemin ayrı bir heyecan taşıdığını, hafta sonunda da Fenerbahçe'ye karşı önemli bir derbi maç yapacaklarını ifade etti. Üstünel, "Hem derbide hem seçimlerde inşallah kazanan Galatasaray olur. Benim içimden geçen temenni bu" dedi.

FENERBAHÇE'YE TEŞEKKÜR
Haldun Üstünel, Özhan Canaydın'ın vefatının ardından Fenerbahçe Kulübü'ne ve Fenerbahçe taraftarlarına, sergiledikleri tutumdan dolaylı teşekkür etti.

Fenerbahçe ile ezeli bir dostluk ve rekabet içinde olduklarını belirten Üstünel, "Fenerbahçe, ezeli dostluğun en güzel örneklerinden birini verdi. Galatasaray taraftarları da bu konuda son derece duyarlıydı. Bu davranışlar bizi son derece mutlu etti. Fenerbahçe'yi derbi maçta en iyi şekilde ağırlayacağız, ancak kazanan taraf biz olacağız" diye konuştu.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin