Bir de buradan arayın


Mart 04, 2010

Emre'den Arda'ya "Avrupa'ya git" tavsiyesi

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, Galatasaray kaptanı Arda Turan'a Avrupa'ya gitmesi tavsiyesinde bulundu. Sarı-Kırmızılı futbolcunun yeteneklerine övgüler dizen Emre, "Arda kendisini Avrupa sınavına hazır hissediyorsa gitmeli. Çünkü oranın futbol yaşantısı çok farklı. Her şeyden önce bir yabancı olarak gidiyorsunuz ve daha farklı insanlarla tanışıyorsunuz. En önemlisi de bir futbol kültürüne sahip olarak geri dönüyorsunuz. Orada ne kadar Türk futbolcu olursa bizim için o kadar iyi. Yabancı ülkelerde futbolcularımız artarsa bunun Milli Takım'a getirisi de o kadar fazla olacaktır." şeklinde konuştu.

Ay-Yıldızlı ekibin yeni teknik direktörü Guus Hiddink hakkındaki görüşlerini de ifade eden Emre Belözoğlu, "Guus Hiddink dünya futbolunda kendisini ispat etmiş önemli bir marka. Türk futboluna büyük katkı sağlayacağına inanıyorum." açıklamasını yaptı. Tecrübeli isim, performansını da değerlendirdi: "Sezon başında tam olarak hazır değildim ama şimdi daha iyi durumdayım. Hiçbir zaman kendimi mükemmel oynayan biri olarak görmedim ama hem Fenerbahçe hem de A Milli Takım için elimden geleni yapıyorum." Avrupa ligleri ile Süper Lig'i de kıyaslayan yıldız futbolcu, ligimizin çok kaliteli olduğunu ancak takımlarımızda tam anlamıyla bir sistem bulunmadığını belirtti. Honduras maçında sahaya kaptan olarak çıkan Emre Belözoğlu, galibiyete de değindi: "Elinden gelen her şeyi yapan futbolcuları kutluyorum. Milli Takım'ımıza hayırlı olsun bundan sonra."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:
" />
Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin