Bir de buradan arayın


Mart 09, 2010

Beşiktaş İnönü Stadı otel olacak

Beşiktaş, Stat İstişare Komitesi'nin tavsiyesi doğrultusunda, yeni İnönü Stadı'nın projesinde değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Buna göre Dolmabahçe'ye bakan bölüme otel yapılması düşünülüyor. Böylece stadın Boğaz kısmı da yıkılmamış olacak..

Beşiktaş, Stat İstişare Komitesi’nin tavsiyesi doğrultusunda, yeni İnönü Stadı’nın projesinde değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Buna göre Dolmabahçe’ye bakan bölüme otel yapılması düşünülüyor. Böylece stadın Boğaz kısmı da yıkılmamış olacak.

Beşiktaş, yeni İnönü Stadı konusunda bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların, İnönü Stadı’nın Dolmabahçe’ye bakan bölümüne otel yapacağı, stadın da 365 gün çalışır vaziyete geçebileceği düşünüldü. Henüz açıklanmayan Stat İstişare Komitesi’nin, kendi aralarında yaptığı toplantıda fikir alışverişinde bulunulduğu ve bazı somut projelerin yönetime sunulması kararı çıktığı ifade edildi.

Başkan Yıldırım Demirören’in en çok gerçekleştirmek istediği bu proje için Anıtlar Kurulu ile yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiği bildirildi. Sezon sonunda kazmayı vurmak isteyen siyah-beyazlı yönetime sunulacak olan yeni projenin içerisinde butik otel de olacağı belirtildi. Stat İstişare Heyeti’nin tavsiyeleri içerisinde yer alan otel projesinin, stadın Dolmabahçe bölümüne bakan kısmına dokunmadan gerçekleştirebileceği vurgulandı.

Eşsiz Boğaz manzarası nedeniyle yılın 365 günü faydalanabilecek otel projesinin yanında zengin Beşiktaşlılar’ı maçlara çekebilmek için VIP projesinin de yer aldığı bildirildi. Yeni yapılacak stat projesinde VIP bölümündeki localara özel bir yoldan stada gelerek girileceği vurgulandı. Beşiktaş yönetiminin sezon sonunda hayata geçirmeyi planladığı yeni statta VIP müşterilerinin yararlanacağı lüks restoranların yanı sıra taraftarların da yararlanacağı restoranların yer alacağı bildirildi.

Yeni İnönü Stadı’nın bitirilmesi durumunda Beşiktaş’ın, otel, stadın isim hakkı, VIP, kombineler, restoranlar, otoparklar, müze, reklam ve Kartal Yuvası gelirlerinden yıllık 100 milyon dolar civarında gelir beklediği öğrenildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin