Bir de buradan arayın


Şubat 25, 2010

Güvenç Kurtar Diyarbakırspor'da

Turkcell Süper Lig'de ateş hattında yer alan Diyarbakırspor, Ziya Doğan'ın istifasıyla boşalan teknik adamlık görevine Güvenç Kurtar'ı getirdi..

Diyarbakırspor, teknik direktör Güvenç Kurtar ile anlaşmaya vardı.

Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer,yaptığı açıklamada, teknik direktör Ziya Doğan'ın görevinden ayrılmasının ardından yaptıkları temaslar sonucunda Güvenç Kurtar ile prensipte anlaştıklarını söyledi. Sümer, ''Güvenç Kurtar hocamızla anlaştık. Kendisi Manisaspor maçının ardından pazartesi günü Diyarbakır'a gelerek, görevine başlayacak. Kurtar'ın Diyarbakırspor'a katkısı olacağına inanıyoruz'' dedi.

Çetin Sümer, hafta sonu oynayacakları Manisaspor maçı kadrosunu Sportif Direktör Mehmet Budakın'ın belirleyeceğini kaydetti.

"TAZE KANI BULDUK"
Diyarbakırspor Basın Sözcüsü Suat Önen, Ziya Doğan'ın yerine takımın başında tecrübeli teknik adam Güvenç Kurtar'ı getirdiklerini ifade ederek "Aradığımız taze kanı bulduk" dedi.

Suat Önen konuyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, "Hafta içinde istifa eden teknik direktör Ziya Doğan'ın yerine arayışlarımızı sürüyordu. Takımımıza taze bir kan bulduk. Değişikliğin bize başarı getireceğine inanıyorum. Takımımızın başına teknik direktör olarak Güvenç Kurtar'ı getirdik. Bu hocamızla her konuda anlaştık. Diyarbakırspor'a hayırlı olsun" dedi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin