Bir de buradan arayın


Şubat 25, 2010

Başkent derbisi 19 Mayıs'ta

Turkcell Süper Lig'de pazar günü Gençlerbirliği ile Ankaragücü arasındaki Başkent derbisi, 19 Mayıs Stadı'nda yapılacak..

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ile Ankaragücü Kulübü Başkanı Ahmet Gökçek, katıldıkları bir televizyon programında, maçın Yenikent ASAŞ Stadı yerine 19 Mayıs Stadı'nda oynanması yönünde karar aldıklarını söylediler.

Maçın 19 Mayıs Stadı'nda oynanmasında sıkıntı olmadığı yönünde bilgi edindiğini belirten Cavcav, ''Ankaragücü taraftarının birisi beni arayarak Yenikent'e gitmekte zorlandıklarını söylediler. 19 Mayıs'ta sıkıntı olmadığı söylendi. Stat çürük ve yıkılacak durumda olup da taraftarları tehlikeye atarsak, biz kazansak ne olur, Ankaragücü kazansa ne olur. Değil 3 puan, 153 puan da olsa izin vermeyiz'' diye konuştu.

Ahmet Gökçek de statla ilgili somut raporlar olduğunu, ancak bunların ön rapor niteliği taşıdığını ve resmiyetinin bulunmadığını kaydetti.

Ankaragücü'nün yıllardır 19 Mayıs Stadı'nda oynamaya alışkın olduğunu ifade eden Gökçek, şunları söyledi:

''Yenikent'e zemin kötü olduğu için gittik. Kulüplerde ciddi yatırımlar var. Bir maçta futbolcuların sakatlanması doğru olmaz. Şu an stat dışarıdan iyi gözüküyor. Ancak maçın 20-25. dakikasından sonra zemin tekrar eski haline dönüşecektir. Sahanın iyileşmesi için ekim yapılmalı. Bu haftaki maç 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak. Saha da kendini belli edecek. Eğer eski haline dönüşür, zemin bozulursa tekrar Yenikent'e gideceğiz.''

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin