Bir de buradan arayın


Nisan 30, 2009

Tugay Kerimoğlu kararını verdi

İngiliz basınına göre, Blackburn Rovers'ta yaklaşık 8 yıldır forma giyen eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu, sezon sonunda futbolcu bırakacak.

İngiltere'de yayın yapan The Sun Gazetesi son günlerde kadro dışı bırakıldığı iddia edilen ancak daha sonra gerçek dışı olduğu ortaya çıkan eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu'yla ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Gazete, 38 yaşındaki Tugay'ın sezon sonunda futbolu bırakmaya yakın olduğunu iddia ederken, tecrübeli futbolcunun geçtiğimiz hafta Blackburn Rovers Teknik Direktörü Sam Allardyce'la bir görüşme yaptıktan sonra bu kararı aldığını aktardı.

Gazete, konuyla ilgili olarak ismini açıklamadığı bir kulüp yetkilisinin de görüşlerini aktarırken, yetkili, "Sam ve Tugay bir konuşma yaptı ve jubile tarihi konusunda bir anlaşmaya vardılar" dedi. Bu arada, Blackburn Rovers taraftarları ünlü paylaşım sitesi facebook'ta Tugay Kerimoğlu adına bir sayfa açtılar. 5 bini aşkın üyenin olduğu sayfada taraftarlar yaptıkları yorumlarla Tugay Kerimoğlu'nun futbolu bıraksa bile kulüpte görev yapmaya devam etmesi gerektiğini söylediler. Bazı taraftarlar ise Tugay Kerimoğlu'nun formasının Ewood Park'a asılması gerektiğini bildirdiler. İngiltere'de ve dünyanın birçok yerinde kulüpler efsaneleşmiş futbolcularının formalarını stadyumlara asıyorlar.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin