Bir de buradan arayın


Nisan 29, 2009

Leo Franco Galatasaray'da (Video)

Galatasaray kaleci sorunu çözdü. İspanyon basını sarı kırmızılı yöneticilerin Arjantinli kaleci Leo Franco’ya imza attırdığını yazdı.

İspanyol basını, Galatasaray’ın, Atletico Madrid’den ayrılma kararı alan Arjantinli kaleciyi renklerine bağladığını yazdı.

Sarı-kırmızılıların üç yıllık sözleşme imzalatılan Leo Franco’ya senelik 2.5 milyon euro ödeyeceği vurgulandı

İspanya’da yayımlanan El Mundo Deportivo gazetesi dün birinci sayfasından verdiği haberde geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde Madrid’e çıkarma yapan sarı-kırmızılı yöneticilerin, 32 yaşındaki Leo Franco’ya gizlice üç senelik sözleşme imzalattıklarını iddia etti.

El Mundo Deportivo, Atletico Madrid’le sözleşme yenilemeye yanaşmayan tecrübeli file bekçisinin, Real Betis ve Real Zaragoza’dan gelen cazip teklifleri de geri çevirerek, Galatasaray’a imza attığını yazdı. Haberde, 5 yıldır Atletico Madrid forması giyen Leo Franco’nun artık değişim istediği için sarı-kırmızılı kulübün teklifini kabul ettiği de kaydedildi.

İspanyol gazetesi, Galatasaray’ın, Arjantinli kaleciye senelik 2.5 milyon euro ödemeyi kabul ettiğini de ileri sürdü. El Mundo Deportivo, bonservisi elinde olan şöhretli bir futbolcu için bu ücretin çok yüksek olmadığını da savundu.

Bu arada Galatasaray’ın transfer gündeminde yer alan Kamerunlu kaleci Carlos Kameni sezon sonunda Espanyol’den ayrılacağını açıkladı. Kulübüyle sözleşmesi bitecek olan başarılı file bekçisine daha önce Bordeaux ve Benfica kulüpleri de talip olmuştu.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin