Bir de buradan arayın


Ekim 08, 2008

Hakan Şükür'ün rotası Birleşik Arap Emirlikleri

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Hakan Şükür, futbol hayatını nerede sürdüreceğini sonunda açıkladı. Tecrübeli futbolcu, Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir takımda oynayacağını açıkladı.

ROTA BAE
Hakan Şükür, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki CeBIT Bilişim Eurasia ve Bilişim Zirvesi-08 Fuarı'nda, OR.BİM Standı'nı ziyaret etti. Kendisine, yüz tanıma sistemiyle açılan dizüstü bilgisayar hediye edilen Hakan Şükür, Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir takımda futbol yaşantısını sürdüreceğini bildirdi.
Son dönemde ailesiyle birlikte olduğunu ve annesinin hastalığı ile ilgilendiğini dile getiren Hakan Şükür, "İçimde oynamak için bir kıpırtı vardı. Bunu değerlendirmek için son birkaç günüm var. Belki futbolun Türkiye'deki, Avrupa'daki kadar iyi olmadığı, ama müthiş bir gelişme gösteren Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki bir takımda oynama kararım var. Az da olsa, hem ticari anlamda, hem de futbol anlamında verebileceklerim olduğuna inanıyorum ve gidiyorum. Bunun için çalışmalar yaptım. Biraz ağırdan aldım. Çok önceden de gidebilirdim" diye konuştu.

Hakan, çok sayıda teklif aldığını anlatarak, "İsminiz büyük olduğu zaman dünyanın bilhassa bu tip bölgelerinde çok tanınca, teklifin gelmemesi zaten anormal. Tabii şartlarım vardı, mazeretlerim vardı. Bunun için bekledim. Kendi isteğimdi, çok önceden gidebilirdim. Bana yakışan, en azından gittiğim zaman, ülkemi temsil edebileceğim, maddi olarak güzel imkanlar sunan bir yer olmalı" dedi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin