Bir de buradan arayın


Eylül 09, 2007

Maziden Sayfalar: Ronaldo Daum için geldi

RonaldoSiyah beyazlı formayı giydiği 15 maçta 5 gol atma başarısını gösteren Brezilyalı futbolcu, "Türkiye'ye Daum için geldim. İtalya ve İspanya'da fiyatım 10 milyon doların üzerinde" dedi.

Beşiktaş'ın tarihinde libero ve stoper mevkiinde görev yapan Ali İhsan Karayiğit, Süreyya, Sabahattin ve Gökhan'dan sonra ilk kez bir yabancı defans oyuncusu taraftarın sevgilisi oldu. Siyah beyazlı formayı giydiği 15 maçta 5 gol atma başarısını gösteren Ronaldo Guiaro, "Türkiye'ye Daum için geldim. İtalya ve İspanya'da fiyatım 10 milyon doların üzerinde" dedi.

Beşiktaş'ın Avrupa'nın birçok takımından daha güçlü olduğunu vurgulayan Brezilyalı futbolcu şöyle devam etti: "Ali Eren, Ümit, Erman, Ahmet Yıldırım gibi kaliteli defans oyuncuları bulunan Beşiktaş artık kolay kolay gol yemez. Thomas Myhre'nin gelmesiyle kalemizde problem kalmadı. Orta saha ve forvet oyuncularımız da oldukça başarılı."

Takımda müthiş bir rekabet olduğunu ve iyi olanın formayı giyeceğini anlatan Ronaldo, hedeflerini şöyle anlattı: "Türkiye'ye şampiyonluklar yaşamaya geldim. Önümüzdeki sezon Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecektir. O kadroda yer alacağım için heyecanlıyım. Eşim ve çocuklarım İstanbul'u çok sevdi. Beşiktaş'a daha uzun yıllar hizmet ederim" dedi.

22.12.2001

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin