Bir de buradan arayın


Mart 07, 2013

Geleceğin yıldızı Bursasporlu Enes Ünal devleri peşinden koşturuyor

'Dünya devleri' Bursasporlu genç yıldızın peşinde!... Bursaspor Altyapısının son yıllarda yetiştirdiği en büyük yıldız adaylarından biri olan Enes Ünal'a, futbolun dev kulüplerinden birbirinden ilginç transfer teklifleri yağıyor. Geleceğin yıldızı Bursaspırlu Enes Ünal şimdiden İngiliz futbolunun devleri Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Brezilya'dan Santos, İtalya'dan İnter, Juventus, Almanya'dan Mönchengladbacht, İspanya'dan Villareal kulüplerinin radarına yakalandı.

Bursaspor ile Avrupa Şampiyonluğu, ardından dünya dokuzunculuğu kazanan U15 Takımı'nın en büyük gol silahı olan ve bugüne kadar resmi lig maçlarında 250'ye yakın gol atan, U 16 ve U 17 Milli Takımlarının santrforu olan Enes Ünal'a Avrupa'nın ünlü takımları sadece yetiştirme bedeli vererek almak istiyor.

İNGİLTERE'DEN YOĞUN TRANSFER TALEBİ
İngiliz futbolunun devleri Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Brezilya'dan Santos, İtalya'dan İnter, Juventus, Almanya'dan Mönchengladbacht, İspanya'dan Villareal kulüpleri, Türkiye'ye gelerek Enes Ünal'ın babası Bursaspor'un eski kaptanlarından Mesut Ünal ile görüşerek, birbirinden ilginç dosyalar sunuyor ve transfer teklifinde bulunuyor.

BURSASPOR'DAN DUALARLA GİDECEK
Mesut Ünal, bugüne kadar yapılan transfer tekliflerinin hepsini doğrularken, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:


"Avrupalı kulüpler Enes Ünal'ı sadece yetiştirme bedeli ile alıp götüreceklerini biliyorlar. Bana birbirinden ilginç dosyalarla geliyorlar. Ben her seferinde Enes Ünal'ın Türkiye'nin önemli kulüplerinden biri olan Bursaspor'da oynadığını, U16 ve U 17 Milli Takımlarının oyuncu olduğunu söylüyorum. Enes'i almak isteyen kulüpleri Bursa'ya davet ederek, Bursaspor Yönetim Kurulu ile görüşmelerini öneriyorum. Yapılan her görüşme sonrası Bursaspor Yönetim Kurulu üyelerini bilgilendiriyorum. Onlarda yapılan transfer tekliflerinin detayları hakkında da bilgi veriyorum. Ben Enes Ünal'ın Bursaspor'dan dualarla, alkışlarla ve onu yetiştiren kulübüne para kazandırarak Avrupa'ya gitmesini istiyorum."
VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin