Bir de buradan arayın


Mart 02, 2012

Serdar Adalı'nın ilk hedefi Sinan Bolat

Beşiktaş’ta başkan adaylığı için geri sayıma geçen Serdal Adalı, seçilirse ilk etapta yıldızların yıllık ücretlerini azaltarak, kulüpte mali disiplini sağlamak istiyor. Adalı’nın transfer listesinin ilk sırasında ise Sinan Bolat var

Beşiktaş’ta, Serdal Adalı’nın başkanlık için her an adaylığını açıklaması beklenirken, kongrede seçilmesi durumunda uygulamayı düşündüğü projelerini şimdiden hazırladığı ortaya çıktı.
İstifa etmeden önce Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetimde görev almış olması nedeniyle siyah-beyazlı kulübün iç dinamiklerini iyi bilen Adalı, seçilmesi halinde tecrübe konusunda fazla sıkıntı yaşamayacağına inanıyor. Beşiktaş Futbol Komitesi’nin başına geçer geçmez önemli adımlar atan Serdal Adalı, başkanlık koltuğuna oturursa ilk etapta yarım kalmış işleri tamamlayacak.

Görev yaptığı sırada yüksek ücret alan yıldız futbolcularla bire bir konuşarak, paralarında indirime gitmeyi hep isteyen Adalı, mali disiplini devam ettirecek ve o dönem transfer edemediği bazı futbolcuları siyah-beyazlı renklere kazandırmaya çalışacak. Serdal Adalı ilk etapta daha önce çok istediği A Milli Takım’ın genç kalecisi Sinan Bolat’ı gündemine alacak. Adalı’nın, Sinan için ısrarlı olduğu ve başkan seçilmesi halinde bu transfere resmiyet kazandıracağı kaydedildi.

Bilgili beklemede
Bu arada başkanlık için Serdal Adalı’nın yanı sıra Murat Aksu çalışmalarını sürdürürken eski başkan Serdar Bilgili’nin de ismi gündeme geldi. Yıldırım Demirören’den önce kulüp başkanlığı yapan Bilgili’ye, yakın çevresinin yoğun baskı yaptığı öğrenildi. Adaylık konusunda camianın önde gelen isimleriyle görüş alış verişinde bulunan Serdar Bilgili’nin önümüzdeki günlerde kesin kararını vereceği kaydedildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin