Bir de buradan arayın


Mart 12, 2012

Ricardo Quaresma Atletico Madrid flörtü

Quaresma için milli tehlike... Portekiz’de yayımlanan gazeteler, Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan Ricardo Quaresma’nın Avrupa Şampiyonası’na gitmesinin tehlikeye girdiğini yazdı

Quaresma’nın Beşiktaş tarafından kadro dışı bırakılması Portekiz basını tarafından büyük yankı uyandırdı. Q7’nin 2012 Avrupa Şampiyonası’nda milli takım forması giymesinin de tehlikeye girdiğine dikkat çeken gazeteler, aynı ülkenin vatandaşı olan Quaresma ve Carvalhal’in sorunu barışçıl yönden bir an önce çözmelerini istedi.

Türk basınında yayınlanan, “Carvalhal sen bir hiçsin” başlığını yayınlayan Publico gazetesi, Quaresma’nın hocasına karşı söylediği bu sözlerin affedilmez olduğunu belirtti. Record gazetesi de, “Quaresma, Beşiktaş tarafından kızağa çekildi” başlığını kullanarak, bu tartışmadan en zararı kulüp ve Portekiz Milli Takımı’nın çekeceğini kaydetti.

RICARDO QUARESMA ATLETICO MADRID PLANI
Bu arada Quaresma’nın Menajeri Jorge Mendes’in, Beşiktaş’ın Atletico Madrid ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında İspanyol yöneticilerle bir araya geldiği öğrenildi. Quaresma’yı Atletico Madrid’e satmaya çalışan Menajer Mendes’in, Atleticolu yöneticiler tarafından olumlu karşılandığı ve bu satışta fonların da devreye girerek ara formül arandığı ifade edildi. Jorge Mendes’in Quaresma’nın satışında bonservis bedelinin tamamını fon tarafından Beşiktaş’a ödemeyi düşündüğü, daha sonra da bu oyuncunun yüzde 50’sini Atletico Madrid’e satmayı planladığı iddia edildi. Öte yandan Q7’nin bugün takımla idmana çıkacağı öğrenildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin