Bir de buradan arayın


Şubat 07, 2012

İşte Miroslav Stoch'un şaşırtan transfer fiyatı

Galatasaray'ın elinden kaptıkları Örümcek Avcısı'nı satmayı kesinlikle düşünmeyen Sarı Lacivertli yönetim, Ruslar'ı geri püskürtmek için astronomik bir bonservis bedeli istedi.

Fenerbahçe'de Miroslav Stoch gururu ve paniği eş zamanlı yaşanıyor. Slovak yıldız, 1.5 sezonda değerini 5'e katladı.

Sarı Lacivertliler'in geçen sezon Chelsea'den bonservisini 5.5 milyon euroya transfer ettiği Stoch fiyatını 15 milyon euro'ya çıkardı. Üstelik bu rakamlar Alman Transfermarkt'ın balon bonservis bedelleri de değil...

Rus devi Zenit, Fenerbahçe Kulübü'ne resmi teklif mektubu gönderip Miroslav Stoch'u 15 milyon euroya transfer etmeye hazır olduklarını bildirdi. Fenerbahçe yönetimi, 23 yaşındaki Stoch'u kesinlikle satmaya razı değil.

Fenerbahçe yöneticileri bu  nedenle Zenit'in 15 milyon euroluk teklifine karşı teklifle cevap verdi. Rusya'ya gönderilen cevap yazısında 'Stoch'un bonservis bedeli 25 milyon eurodur' ifadesi yer aldı.

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe'nin 10 milyon euroya transfer eddiği Sow'un sözleşmesine serbest kalma maddesi olarak 17 milyon euro yazılmıştı. Gökhan Gönül'ün serbest kalma ücreti de 15 milyon euro. Bu rakamların ışığında Stoch, 25 milyon euro ile Fenerbahçe'nin en pahalı futbolcusu oldu.

Aykut Kocaman Miroslav Stoch'u satmıyor
Zenit yönetimi, Stoch'u transfer etmekte kararlı. Bu nedenle 25 milyon euroyu bile gözden çıkarabilecek durumda. Fenerbahçe yönetimi Ruslar'ın ısrarı nedeniyle tedirgin. Rusya'da transferin biteceği 24 Şubat'a kadar Zenit'in yönetimin reddedemeyeceği bir teklifle Fenerbahçe'nin kapısını çalmasından endişe ediliyor.

Eğer Ruslar 25 milyon euro ödemeyi kabul ederse Stoch'un transferi konusunda son sözü Aykut Kocaman söyleyecek. Başarılı teknik adam Slovak yıldızın Lyon'a 7 milyon euroya satılmasına karşı çıkmıştı. Transfer dönemi kapandığı için Stoch giderse yerini doldurma imkanı da yok.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin