Bir de buradan arayın


Şubat 24, 2012

Fenerbahçe tahvil ihraç edecek

Fenerbahçe Kulübü’nün halka açık şirketi olan Fenerbahçe Sportif A.Ş’nin 100 milyon TL nominal değerli tahvil ihracı yapacağı duyurulurken, bunun spor kulüpleri iştirakleri içinde bir ilk olacağı vurgulandı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Kulübü, halka açık şirketi Fenerbahçe Sportif A.Ş ile bir ilke daha imza atıyor" denilerek, ihracı planlanan 2 yıl vadeli, 100 milyon TL nominal tutarlı, değişken faizli tahvillerin, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) dünkü toplantısında kayda alındığı belirtildi.

Bu sayede Fenerbahçe Sportif A.Ş’nin, piyasaya tahvil ihraç eden ilk spor kulübü iştiraki olmayı başaracağı aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Tahvillerin halka arzını Deniz Yatırım liderliğinde, Garanti Yatırım ve Vakıf Yatırım’dan oluşan konsorsiyum gerçekleştirecek. Halka arz edilecek tahvil sayesinde taraftarlar ve yatırımcılar, Fenerbahçe Sportif A.Ş.’ye önemli bir finans desteği sağlarken, elde edecekleri faiz geliri ile kendileri de kazanacak.

Fenerbahçe tahvili ile bir Fenerbahçe geleneği olan ’kazanmak’ bir kez daha hayata geçmiş olacak. Tahvil satışı ile ilgili bilgi ve belgeler internet sitemiz ile İMKB Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlanarak duyurulacak. Fenerbahçe tahvili için talep toplama tarihleri 29 Şubat, 1 Mart ve 2 Mart olarak planlanıyor."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin