Bir de buradan arayın


Şubat 28, 2012

Felipe Melo Juventus'a dönüyor mu?

Galatasaraylı Felipe Melo'dan çarpıcı röportaj. Brezilyalı yıldız sezon başındaki transfer döneminde gelen dev teklifi ve Juventus'a dönmekle ilgili ne düşündüğünü açıkladı

Galatasaray'da kiralık olarak oynayan Felipe Melo, İtalyan dergisi TMW'ye verdiği röportajda "Değiştim. Artık daha sakinim" diyerek yeni bir insan olduğunu belirtirken, iddialı konuşarak "Juventus'a asla dönmem" dedi.

Melo, yoğun eleştiriye maruz kaldığı Juventus'taki dönemi için; "Roma karşılaşmasında olduğu gibi tek başıma kazandırdığım maçlar oldu. Sezona harika başlamıştık ama sonrasında krize girdik. Hepsi benim suçum muydu? İtalya'da basında ayar yok. İlk başlarda göklere çıkarılıyordum daha sonra yerden yere vuruldum" dedi.

Sezon sonunda Juve'ye geri dönüp dönmeyeceği sorulan Melo, "Asla. Oradaki iki yıl ben ve ailem için çok sıkıntılı geçti. Juve'ye oynama fırsatı yakaladığım için minnettarım ama oradaki dönemim bitti" diye konuştu.

"REAL MADRID'I BEKLEMEK İSTEMEDİM"
Brezilyalı, Galatasaray'a transferi için ise; "Paris Saint Germain'e 'hayır' demiştim ve Real Madrid'i de beklemek istemiyordum. Galatasaray önemli, büyük bir takım ve bana iyi bir para teklif ettiler. Juventus'ta kazandığımdan bile fazla. 6 ay içinde taraftarların idolü haline geldim. İtalya'da verilen 'Altın Bidon' ödülünü hak etmediğimi gösterdim" dedi.

"TÜRKİYE'DE TARAFTARLAR ÇILGIN"
Başarılı orta saha oyuncusu, Türkiye'deki oyun kalitesinin İtalya'dan geride olmadığını da belirtti. Röportajı yapan gazetecinin "Türkiye daha kolay bir lig" yorumuna, "Kolay mı! Seviye çok yüksek ve taraftarlar da çılgın. Takımlar bize karşı yüzde 110'larıyla oynuyorlar. Trabzonspor'un Inter'e ne yaptığını gördünüz" cevabını verdi.

"TÜRKÇE'Yİ 50 YILDA ÖĞRENEMEM"

Türk Telekom Arena tribünleri için, "Harika bir taraftar var. Yaptıkları tezahüratla desibel rekorunu kırdılar" diyen Melo, Türkiye'deki hayat için ise; "Yemekler çok güzel. Brezilya'ya benziyor. Bunu hiç düşünmezdim. Türkçe ise çok zor. Konuşamıyorum ve 50 yıl geçse de konuşamam galiba" dedi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin