Bir de buradan arayın


Ocak 18, 2012

Onur Kıvrak Trabzonspor'dan ayrılıyor mu?

Trabzonspor’da sözleşmesinin uzatıldığı açıklanan ancak imza atmayan kaleci Onur Kıvrak’ın durumu merak konusu oldu. Bordo-mavili yöneticilerin iç dengeler yüzünden sözleşmede düzenlemeye gideceği öğrenildi

Spor Toto Süper Ligi’nde iyi bir çıkış yakalayan Trabzonspor’da daha önce sözleşmesinin uzatıldığı açıklanan kaleci Recep Onur Kıvrak’ın imza atmaması merak konusu oldu.

Bir süre önce genç kaleci ile  yapılan uzun görüşmeler sonrasında her konuda anlaşmaya varıldığı, Kıvrak’ın sözleşmesinin 2015’a kadar uzatılacağı açıklanmış, 2 taraf da bunu doğrulamıştı. İmzanın bir türlü atılamamasının Onur’la maddi konularda anlaşmaya varılmasına rağmen yönetimin iç dengeleri göz önünde bulundurarak son bir düzenleme daha yapılmasının planladığı öğrenildi.

Öte yandan Teknik Direktör Şenol Güneş’in kadroda düşünmediği isimler arasında yer alan Pawel-Piotr Brozek kardeşler kulüp aramaya başladı. Bir türlü beklenen çıkışı yakalayamayan iki futbolcunun da ülkeleri Polonya’da bazı takımlarla temasta bulundukları ve geri dönme ihtimallerinin yüksek olduğu belirtildi. Öte yandan yönetimin, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Alanzinho ve Glowacki ile görüşme yapacağı öğrenildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin