Bir de buradan arayın


Ocak 19, 2012

Manisaspor Joshua Simpson uyanığını bırakmıyor

Manisaspor yönetimi, alacakları ödenmediği gerekçesiyle FIFA'ya başvurup sözleşmesini tek taraflı feshettikten sonra bugün İsviçre'nin Young Boys kulübü ile anlaşan Joshua Simpson'ın peşini bırakmıyor. Futbolcuyla yapılan mukavelede yer alan, "Sözleşmeyi tek taraflı fesheden, 2 milyon Euro tazminat öder" maddesinden yola çıkan yöneticiler, FIFA kanalıyla Simspon'dan 2 milyon Euro tazminat talebinde bulundu.

GÜNÜ GÜNÜNE TIKIR TIKIR ÖDEME
Simpson'ın kulübe gönderdiği ihtarnamede 300 bin Euro alacağının 16 Ocak 12.00'ye kadar ödenmesini talep ettiğini, kulübün ise parayı aynı gün saat 11.52'de bankaya yatırdığını belirten Asbaşkan Selami Delan, "Manisaspor yönetimi, her türlü vecibesini yerine getirmiştir. Simpson'un Manisa'dan ayrılır ayrılmaz İsviçre kulübü ile sözleşme imzalaması, bu olayın daha önceden tezgahlandığını ortaya koyuyor. FIFA bu tür durumlarda futbolcunun mağdur olmaması için geçici lisans veriyor. Ancak bizim talebimizi de dikkate alıp, ciddi bir tazminat ödeneceğine inanıyoruz" dedi.

Bu arada kulübe yakın çevreler, Simpson'ın ayrılık kararında eşi Davvana'nın önemli rol oynadığını öne sürdü. İkinci çocuğuna hamile olan Davvana'nın Simpson'ın kampa girdiği zaman evde yalnız kalmaktan çekindiğini ve nedenle maç öncesi kamp yapılmayan Avrupa takımlarından birine gitmesi için baskı yaptığı bildirildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin