Bir de buradan arayın


Ocak 17, 2012

İşte Ronaldinho'nun Galatasaray'a cevabı

Fatih Terim’in bonservisiyle almak yerine kiralık formülünü düşündüğü Ronaldinho’nun “Kiralık olarak transfer olmam. 3 yıllık mukavele ve bonservisimle gelirim” yanıtını verdiği öğrenildi

G.Saray’da başkan Ünal Aysal’ın istediği ünlü Brezilyalı yıldız Ronaldinho transferini önce istemeyen, ardından da “Kiralık alabiliriz” diyerek yönetime yeni bir öneri getirdiği öğrenilen teknik direktör Fatih Terim’in bu isteği, yıldız oyuncudan döndü. Başkan Aysal’ın süredir büyük gizlilik içerisinde yürüttüğü transfer operasyonunda mutlu sona bir adım kalmışken, yüksek maliyeti nedeniyle Terim’in vetosu ile karşılaşan yıldız oyuncu, kendisine sunulan kiralama önerisine olumsuz baktığını bildirdi.

Flamengo’dan alacaklarını tahsil edemediği için ayrılmak isteyen ve bonservisiyle alınırsa transfer tekliflerini kabul edeceğini açıklayan Ronaldinho’nun, kiralama fikrine sıcak bakmadığı ve en az 3 yıllık sözleşme istediği kaydedildi. Görüşmeleri yürüten aracıların ısrarlarına karşın fikrini değiştirmeye niyetli olmayan yıldız, G.Saray’dan yıllık 5.5 milyon ve 3 senelik sözleşme istemiş, Terim ise maliyetinin maç başılar ve bonservisiyle 25 milyon Euro’yu bulması sebebiyle kabul etmemişti.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin