Bir de buradan arayın


Nisan 12, 2010

Andre Moritz Kayserispor'da

Kasımpaşa'da futbol oynayan Andre Moritz ile bir süreden beri yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlanan Kayserispor, Brezilyalı oyuncuyla prensipte anlaştı..

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kayserispor'un Kasımpaşa'da oynayan orta saha oyuncusu Andre Moritz ile bir süreden beri yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Anlaşmaya varılan 24 yaşındaki Brezilyalı Andre Moritz'in lig maçlarının bitiminden sonra Kayseri'ye geleceği ve resmi mukavele imzalayacağı öğrenildi.

Öte yandan Kayserispor menajeri Süleyman Hurma da bazı futbolcuları izlemek ve menajerleriyle görüşmek üzere yarın İngiltere'ye gidecek.

MORİTZ AÇIKLAMASI
Futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Kayserispor'un gelecek sezon için anlaştığını açıkladığı oyuncuları Andre Moritz'in Kayserispor'a hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Moritz ile 3 yıldır birlikte olduklarını anlatan Sidal, ''Bu 3 yıl içinde sadece üçüncü yılın ilk 6 ayında ondan verim aldık. Başka da verim alamadık. Bu oyuncu kendisine bakmıyor, bizi çok uğraştırdı. Gece hayatına çok düşkün. Brezilyalı futbolcuların bekar olanları bu işleri seviyor. Bundan sonra lig sonuna kadar Kasımpaşa'da forma şansı az. Büyük bir ihtimalle oynatmayız. Zaten beni en önemli maçımda yalnız bıraktıktan sonra öbür maçlarda oynamasa da olur'' diyerek sözlerini tamamladı.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin