Bir de buradan arayın


Nisan 24, 2010

Alex Ferguson emekli mi oluyor?

Manchester United'ın Menajeri Alex Ferguson, gelecek sezon sonunda emekli olacağıyla ilgili iddiaları yalanladı. Deneyimli teknik adam, bu hafta bazı basın organlarında çıkan "Ferguson, 2010-2011 sezonunun sonunda emekli olma fikrini değerlendiriyor" şeklindeki haberler için "saçmalık" yorumunu yaptı.

Sağlık sorunları olduğu ve gelecek sezon sonunda emekli olacağı yönündeki iddiaları reddeden Ferguson, "Saçmalık, bunlar doğru değil. Böyle bir niyetim yok, olsaydı yönetim kurulu başkanı David Gill ve Glazer ailesine söylerdim" dedi.

Chelsea ile devam eden şampiyonluk yarışına ve takım üzerinde oluşan baskıya da değinen İskoç teknik adam, "Bunlar kabul etmeniz gereken şeyler. Baskı normal ve bununla başedebilirim. Burada kalmamı belirleyecek tek şey sağlığım ve sağlık durumum iyi" diye konuştu.

24 yıldır "Kırmızı Şeytanlar"ın menajerliğini yapan 68 yaşındaki deneyimli teknik adam, Manchester United ile 11 kez Premier Lig şampiyonluğu yaşarken, 2 kez Şampiyonlar Ligi, 1 kez UEFA Kupa Galipleri Kupası, 1 kez UEFA Süper Kupa, 5 kez Federasyon Kupası (FA Cup), 4 kez de Lig Kupası'nı kazanmayı başardı.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin