Bir de buradan arayın


Nisan 22, 2010

Adana Demirsporlu futbolculara bıçaklı saldırı

Futbolculara öğrencilerden saldırı.. TFF 2. Lig takımlarından Adana Demirspor'un Adana Merkez Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyareti sırasında futbolcular, bir grup öğrencinin saldırısına uğradı.

Adana Demirspor Kulübü Başkan Vekili Erdeniz Çelebi, Yardımcı Antrenör Cüneyt Tiryaki ve futbolcular bugün saat 13.00'te Merkez Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyaret etti. Yüzlerce öğrenci takımın otobüsünü okulun 500 metre ilerisinde karşılayarak sevgi gösterilerinde bulundu. Mavi-lacivertli futbolcular öğrencilerin arasında tezahüratla okul içerisine girdi. Daha sonra okulun toplantı salonuna geçildi. Ancak Mavi-lacivertli öğrenciler salona sığmayınca okul yönetimi toplantıyı bahçeye aldı. Tüm öğrenciler Mavi-lacivertli futbolculardan imza alıp fotoğraf çektirirken, birkaç öğrenci futbolculara saldırdı. Aynı saldırganlar görüntü almak isteyen kameramanlara da sözlü saldırıda bulundu. Okul yönetimi daha sonra güvenlik güçlerinden yardım istedi. Polisin okula gelmesiyle olayı çıkartan öğrenciler gözaltına alındı.

"ADANA DEMİRSPOR'UN ADANA DEMİRSPOR'DAN BAŞKA DOSTU YOK"
Olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren Adana Demirspor Kulübü Başkan Vekili Erdeniz Çelebi, "Uzun süreden beri futbolcularımızla okul ziyaretleri düzenliyoruz. Gittiğimiz her okulda okul yöneticileri ve öğrencilerimizin büyük ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bugün ziyaret ettiğimiz Merkez Endüstri Meslek Lisesi'nde de aynı görüntüler vardı. Takım otobüsümüz okulun yüzlerce metre uzağında öğrenciler tarafından karşılandı. Büyük coşkuyla okul içerisine girdik. Daha önceden hazırlanan toplantı salonuna öğrencilerimiz sığmadı. Okul yönetim tarafından sohbet toplantımız okul bahçesine alındı. Bu arada kendini bilmez birkaç öğrenci futbolcularımıza saldırdı. Saldıranların elinde bıçak da bulunuyordu. Okul yönetimi bizler ve emniyet güçlerinin müdahalesiyle futbolcularımızı otobüsümüze bindirdik. Bu saldırıyı gerçekleştiren, arkasında duran ve yaptıranları şiddetle kınıyoruz. Şampiyonluk yolunda önemli adımlar atan takımımızın önüne taş koymaya çalışıyorlar. Hani iki takım da kardeşti. Bu nasıl kardeşlik. Adana Demirspor'un Adana Demirspor'dan başka dostu yok" şeklinde konuştu.

Bu arada, okul dışında bekleyen kulüp otobüsü de taşlı saldırıya uğradı. Araçta maddi hasar meydana geldiği bildirildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin