Bir de buradan arayın


Mart 02, 2010

Kolpacı Wilson Palacios

Türkiye ile özel maçta karşılaşacak Honduras Milli Takımı'nın oyuncusu Wilson Palacios, Türk futbolunun Latin Amerika'da takip edildiğini söyledi ve Tuncay Şanlı hakkında konuştu..

Palacios, Polat Renaissance Otel'de yapılan basın toplantısında, Antalyaspor'da vatandaşları Maynor Suazo'nun oynadığını hatırlatarak, "Latin Amerika'da Türk futbolu çok takip ediliyor. Türk Milli Takımı oyuncularını tanıyoruz ve kalitesini biliyoruz" dedi ama onun bildikleri söylediği bu cümle ile sınırlıydı. Haberin sonuna kadar okuyunca göreceksiniz ki bildiği bir nane yok. Biz de buradan Wilson Palacios'u kolpacı ilan ediyoruz.

İngiltere'nin Tottenham takımında forma giyen Palacios, Tuncay Şanlı ile ilgili bir soru üzerine, Tuncay'a İngiltere'de çok saygı duyulduğunu, milli futbolcunun çok iyi ve üst düzey bir oyuncu olduğunu söyledi.

Wilson Palacios, Galatasaray'ın Meksikalı yıldızı Giovani dos Santos'un Barcelona'da şampiyonluklar yaşadığını, Dünya Kupası'na gitmesi halinde orada çok iyi oynayacağını düşündüğünü kaydetti.

Palacios, Dünya Kupası Finalleri'ne ilk kez 1982'de katıldıklarını, şimdi 2. kez finallerde mücadele edeceklerini ifade ederek, şunları söyledi:
"28 yıl Dünya Kupası'na gidememek, üzerimizde büyük bir stres yaratıyordu. Teknik heyet bize cesaret verdi. Biz de oyuncular olarak bununla ilgili çalışmalarımızı yaptık. 28 yıl sonra Dünya Kupasına gittiğimiz için çok mutluyuz. Bütün oyuncular Dünya Kupası'nda oynamak ister. Ben bunu daha önce yaşamadım. Bunu yaşamak istiyorum."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin