Bir de buradan arayın


Mart 06, 2010

Fenerbahçe'de Lucescu sesleri

Kötü sonuçların devamı halinde Daum ile yolları ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe'de Lucescu ile ilk temas kuruldu bile. Rumen teknik adam gelmeye hazır olduğunu ifade etti.

Yedi maçtır galibiyet yüzü göremeyen Fenerbahçe'de teknik direktör değişimi ciddi şekilde konuşulmaya başlandı. Sarı-lacivertli ekibin hocası Christoph Daum, bir iki kötü sonuç alınması halinde koltuğunu kaybedecek. Yerine düşünülen isime ise tanıdık: Mircea Lucescu. Rumen hocayla şimdiden ilk temas kuruldu ve olumlu yanıt alındı. Operasyona başlamak için her şey hazır. Eğer Fenerbahçe bu hafta Antalya'yı da yenemezse düğmeye basılacak ve 1-2 hafta içinde transfer bitirilecek.

Ülkemizde daha önce Galatasaray ve Beşiktaş'ı çalıştıran 65 yaşındaki Lucescu, Türk futbolunu yakından tanıdığı için Fenerbahçe'nin öncelikli tercihi durumunda. Fenerbahçe zaten geçen sezon sonunda da Daum'dan önce Lucescu ile temasa geçti. Ancak Shakhtar Donetsk, kulübü UEFA Şampiyonu yapan Lucescu'yu bırakmayınca sarı-lacivertli yönetim, Türkiye'yi iyi bilen bir diğer çalıştırıcı Daum'a yönelmek zorunda kalmıştı.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin