Bir de buradan arayın


Nisan 24, 2009

Mehmet Aurelio sezonu kapattı

La Liga takımlarından Real Betis'in formasını giyen Mehmet Aurelio'nun sağ dizinden ameliyat olacağı ve sezonu kapattığı bildirildi.

La Liga'da sezon başından bu yana sağ dizinde menisküs ve eklem kıkırdaklarıyla bağlantılı sorunlar yaşayan Aurelio'nun, acılara daha fazla katlanamamasından dolayı ameliyat edilmesine karar verildi. Real Betis kulübü doktoru Tomas Calero, Aurelio'nun gelecek Pazartesi günü ameliyat olmasının öngörüldüğünü ve futbolcunun eylül ayı başından önce sahalara dönmesinin beklenmediğini söyledi. Futbolcularda diz sakatlığının çok önemli olduğunu ve Aurelio'nun 32 yaşında olduğunu hatırlatan Calero, ameliyat sonrası tedavi sürecinin gerekirse normalden uzun tutulacağını Aurelio'nun erken oynaması için dizini riske atacak hiçbir şey yapılmayacağını ifade etti.

Calero, ''Mehmet değişiklik istemek zorunda kaldı. Çünkü sakatlığı kötüleşti ve ameliyat kararı aldık. Futbolcu sezon sonuna kadar oynamayacak. Dizi şu anda profesyonel olarak futbol oynamaya müsait değil'' derken, Real Betis kulübü de, ''Hiç şüphe yok ki Mehmet Aurelio gibi olağanüstü profesyonel ve büyük bir futbolcu için kötü bir haber'' açıklamasında bulundu.

Real Betis'te ilk sezonunu geçiren Aurelio, son haftalarda dizindeki rahatsızlık nedeniyle takım arkadaşlarından daha az antreman yapıyordu. La Liga'da bu sezon 29 maçta forma giyen Aurelio toplam 4 gol atıp, İspanyol futbol kamuoyunun beğenisini topladı.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin