Bir de buradan arayın


Nisan 28, 2009

Fenerbahçe'ye derbi için 1600 kontenjan

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında 26 Nisan Pazar günü oynanacak derbi maç için İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.

İstanbul Valiliği'nde gerçekleştirilen toplantıya Beşiktaş Kulübü adına yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş, Fenerbahçe Kulübü adına ise Asbaşkan Tahir Perek katıldı.

Toplantıda Beşiktaş-Fenerbahçe derbisine, BJK İnönü Stadı kapasitesinin yüzde 5'i olan 1600 Fenerbahçe taraftarının alınmasına karar verildi.

Maç günü Kadıköy, Beşiktaş ve Kabataş iskelelerinde önlem alınacağı belirtilirken, sarı-lacivertli taraftarların toplu şekilde stada gelmemeleri istendi.

"EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ"
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş, hafta sonu oynayacakları Fenerbahçe derbisinde, sarı-lacivertlileri en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.

Bülent Deriş, derbi maçın fair-play çerçevesinde geçeceğine inandığını belirterek, ''Rakibimizi en iyi şekilde misafir edeceğiz ve en iyi şekilde uğurlayacağız'' dedi.

Fenerbahçe derbisinden 3 puanla ayrılacak güçte olduklarını ifade eden Deriş, ''Fenerbahçe engelini aşmak istiyoruz. Bu karşılaşmanın centilmence geçmesini diliyorum. Bizim için zorlu bir maç olacak, ama hedefimize yürümek için sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz'' diye konuştu.

Taraftarlardan, derbi maçta sadece takımlarını desteklemelerini isteyen Deriş, ''Fenerbahçe derbisinin ardından evimizdeki ilk maç Galatasaray ile olacak. Taraftarlarımızın, Fenerbahçe maçında dikkatli olmaları gerekiyor, zira Galatasaray derbisi de bizim için çok önemli ve ceza almak istemiyoruz'' diyerek uyarıda bulundu.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin