Bir de buradan arayın


Nisan 24, 2009

"Bileti olmayan Beşiktaşlı Eskişehir'e giremez"

Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor ile Beşiktaş arasında oynanacak maç için bileti olmayan Beşiktaşlı taraftarların şehir merkezine alınmayacakları bildirildi.

Eskişehir Valiliği'nin, İstanbul Valiliği'ne gönderdiği yazıya göre, Beşiktaşlı taraftarlara ayrılan biletlerin tükendiği ve biletsiz olan taraftarların şehir merkezine kesinlikle alınmayacakları kaydedildi.

Eskişehir Vali Yardımcısı Nurettin Yücel imzasıyla, İstanbul Valiliği'ne gönderilen yazıda, şöyle denildi: ''26 Nisan Pazar günü Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynanacak Eskişehirspor-Beşiktaş Turkcell Süper Lig müsabakasıyla ilgili olarak, Eskişehirspor Kulübü ve Aktif A.Ş. yetkilileriyle yapılan görüşmeler neticesinde Beşiktaş taraftarları için ayrılan biletlerin tükendiği bilgisi alınmıştır. İlimizde oynanacak müsabakayı izlemek üzere organize veya münferit gelebilecek taraftarlardan biletsiz olanların şehir merkezine kesinlikle alınmayacaklarının ve maç günü bilet satışının kesinlikle yapılmayacağının, ilinizde ve bağlı ilçelerinizde bulunan Beşiktaş grup ve taraftar derneklerine bildirilmesini ve gerekli tebligatın yapılmasını arz ederim.''

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:
" />
Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin