Bir de buradan arayın


Ekim 10, 2008

Miroslav Blazeviç'ten ilginç uyarı: "Türkiye forması giymeyin !.."

Bu çağrıyı kendi taraftarlarına yapan, rakiplerimizden birisinin teknik direktörü !.. Türkiye’nin ve Avrupa kupalarında başarı kazanan Türk takımlarının zaferlerini kutlamayı alışkanlık haline getiren, Boşnak taraftarlara Bosna-Hersek Milli takımının hocası Blazeviç'ten çağrı geldi: "Türkiye forması giymeyin !.."

Türkiye’nin her önemli zaferi sonrası Saraybosna’nın merkez mahallesi Başçarşı'yı adeta Türkiye'deki kutlama alanlarına çeviren, kendi milli takımlarının maçlarına dahi ay-yıldızlı forma ve kaşkollarla giden Boşnak taraftarlara şok eden uyarı Bosna-Hersek'in Hırvat teknik direktörü Miroslav Blazeviç'ten geldi: "Türkiye’yle maç yapıyoruz, bizi Bosna’nın renkleriyle destekleyin"
İstanbul'daki maça gelmesi beklenen Boşnak taraftarların bu çağrıya nasıl cevap verecekleri merak konusu olurken Bosna Futbol Kültürü sitesindeki yoruma göre Bosna ulusal takımının ateşli taraftar grubundan yaklaşık 50 kişilik bir grup da maçı izlemek için İstanbul’a gelecek.

"TÜRKİYE KARDEŞİMİZ AMA BİZ KAZANACAĞIZ"
İstanbul’daki maçın onlar için önemli olduğunu, ikinci vatanlarına gelmiş gibi kendilerini hissedeceklerini belirten taraftarlar "Türkiye bizim ikinci evimiz. Dolayısıyla Türkiye-Bosna maçı iki kardeş arasında oynanan bir maç olacak. Ama biz kazanacağız!" diyerek durumu özetliyorlar.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:
" />
Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin