Bir de buradan arayın


Ekim 12, 2008

Hayret: Ankaragücü tribünlerinden ortak hareket kararı

Ankaragücülü taraftar grupları, Ankaragücü'nün menfati adına tüm tribünlerin her şart ve ortamda Sivasspor maçından başlayarak ortak hareket etme kararı aldıklarını açıkladı.

Sarı-lacivertli taraftar grupları, yayınladıkları ortak bildiride, kendilerinin, yönetimin değil takımlarının yanında olduklarını belirterek, Cemal Aydın ve yönetime olan tepkilerine devam edeceklerini ifade ettiler.
Tüm tribün gruplarının liderlerinin biraraya geldiği toplantı sonucunda açıklanan bildiride şu görüşlere yer verildi: "Bütün tribün gruplarının liderleri yaklaşık 4 saat süren bir toplantıda biraraya gelmiştir. Toplantının sonunda Ankaragücümüz'ün menfaati adına tüm tribünlerin her şart ve ortamda, Sivasspor maçından başlayarak ortak hareket etme kararı alınmıştır. Camiamızın son günlerdeki sıkıntılı ortamdan çıkması için taraftara büyük bir sorumluluk düşmektedir, hepimiz bunun bilincindeyiz ve bunun için omuz omuza hareket edeceğiz.

Herkes tarafından bilinmeli ki tribünlerde gerçekleşen bu birleşme, yanlış yerlere çekilmemeli ve yanlış anlaşılmamalı. Bizler yönetimin değil takımımızın yanındayız. Kimsenin şüphesi olmasın ki yönetime ve Cemal Aydın'a olan tepkimiz devam etmektedir.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin