Bir de buradan arayın


Ekim 14, 2008

12'lik Aziz Ceylan Fenerbahçe'de Amatör kümeden Fenerbahçe'ye...

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde amatör kümede futbol oynayan Aziz Ceylan (12), Fenerbahçe’nin alt yapısına transfer oldu.

Gençyurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Fatih Kalemiş yaptığı açıklamada, yaklaşık iki aydır Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Dereağzı Tesisleri’nde konuk edilen Ceylan’ın transferinin gerçekleştiğini söyledi.

Aziz Ceylan’ın, Tavşanlı ilçesine bağlı Dedeler köyü nüfusuna kayıtlı olduğunu belirten Kalemiş, yaklaşık iki yıldır 13 yaş altı olarak nitelendirilen kümede, Gençyurduspor’un kadrosunda yer aldığını anlattı.

Ceylan’ın, bu kümenin Balıkesir’de yapılan Türkiye Şampiyonası karşılaşmasında başarılı performans göstererek Fenerbahçe, Galatasaray, Altay ve Dardanelspor kulüplerinden teklif aldığını anımsatan Kalemiş, şunları kaydetti: "En cazip teklifi Fenerbahçe’den aldık. Bunun üzerine 10 Ekim’de resmi sözleşme imzalandı. Zaten Aziz yaklaşık iki aydır Fenerbahçe’nin Dereağzı Tesisleri’nde kalıyordu. O şimdi Fenerbahçe Koleji’nde takım arkadaşlarıyla öğrenim görüyor. Aziz’in gelecekte Tavşanlı ve Gençyurduspor’u yeşil sahalarda en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Bu transfer bizi çok mutlu etti."

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin