Bir de buradan arayın


Ağustos 04, 2007

Turkuaz forma moda oldu

Fenerbahçe'nin yeni sezondaki Şampiyonlar Ligi maçları için hazırlanan turkuaz forması gündemden düşmüyor !.. Adını "Türk"ten alan bir renk olan turkuazın şimdi de Türk Milli Takımı'nın formasında kullanılacağı öne sürüldü !..

Milliyet Gazetesi'ndeki haberde, ay yıldızlı futbolcular için de Fenerbahçe'nin kullandığı forma rengi ve tipinden yaptırılacağı öne sürüldü. Fenerbahçe'nin turkuaz rengi yeni formalarının görücüye çıkıp, beğeni toplamasının ardından A Milli Takım'ın da aynı forma yaptırma hazırlığı içinde olduğu belirtildi.

Fatih Terim'in, Fenerbahçe'nin bu çalışmasından önce sponsor firmaya siparişi verdiği, ancak yapılan formaları beğenmediği de ifade edildi. Terim'in isteğiyle turkuaz rengi yeni formalar için yeni stillerin yaratılması amacıyla moda firmalarının çalıştığı belirtildi.

Milli Takım da ilk kez kırmızı beyaz dışında bir forma uygulanacağı hatırlatılırken, ay-yıldızlı ekibin Avrupa Şampiyonası elemelerinde 8 Eylül'deki Malta deplasmanında turkuaz renkle sahaya çıkacağı, 12 Eylül'de İstanbul'daki Macaristan karşılaşmasında bu formaları kullanabileceği bildirildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin