Bir de buradan arayın


Şubat 22, 2012

Sercan Yıldırım Galatasaray'dan ayrılıyor

Terim "300 bine kiralayın" demişti, yönetim 3 milyon euroya aldı ama bin pişman. Galatasaray'a gelmesine rağmen alışkanlıklarından vazgeçmeyen Sercan, Terim'in gözünden iyice düştü. Genç oyuncunun sezon sonunda gönderilmesi gündemde.

Teknik Direktör Fatih Terim, Sercan'ı gözden çıkardı. Terim'in verdiği fırsatları iyi değerlendiremeyen ve hocasının eleştirilerine maruz kalan Sercan'ın sezon sonunda gönderilmesine kesin gözle bakılıyor. Terim son Mersin İdmanyurdu maçından sonra, "Galatasaray'ın forvetinde oynuyorsan ve 23 yaşındaysan basmadık yer bırakmayacaksın" diyerek Sercan Yıldırım'a sertçe tavır koymuştu.

Terim kiralık istemişti
Bursaspor'da oynadığı dönemde Ertuğrul Sağlam'la yıldızı barışmayan ve satışa çıkartılan Sercan, Spartak Moskova'ya transfer olmuş ancak son anda Rus kulübü genç yıldızı almaktan vazgeçmişti.

Fatih Terim de transfer döneminde Sercan'ı isteyen yöneticilere, "Bonservis almayın, 300 bin euroya kiralayın" dedi. Ancak Galatasaray yönetimi, Terim'in isteğinin dışında bir adım atarak Sercan'ı 3 milyon euro bonservis bedeliyle transfer etti. Forvette yaşanan cezalar ve sakatlıklar nedeniyle Sercan Yıldırım da beklemediği kadar oynama fırsatı buldu. Ancak bunları iyi kullanmayınca hocası Fatih Terim'in gözünden düştü.

İstanbul'a geldikten sonra genç oyuncunun gece eğlencelerine daha fazla takıldığı da öne sürülüyor. Bu yüzden de Terim'in, Sercan'ı gözden çıkardığı, sezon sonuna kadar bu şekilde devam etmesi halinde göndereceği belirtiliyor.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin