Bir de buradan arayın


Şubat 22, 2012

Mehmet Topuz Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?

F.Bahçe'de sürpriz ayrılık sinyali... Kayserispor'dan alınırken, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’la arasını açan Mehmet Topuz'un, “Artık çok yoruldum. İstanbul’da misyonumu tamamladığıma inanıyorum” dediği öğrenildi

TRANSFER peşinatları iki hafta önce ödenen Fenerbahçeli oyuncular, sezon içi alacakları ve primlerinin yatırılmamasından dolayı oldukça şikayetçiler... Spor Toto Süper Lig’in bitimine 7 hafta kalmasına rağmen yalnızca transfer taksitlerinin peşinatlarını alabilen futbolcular, yönetimden ödeme bekliyorlar.

Hatta sarı lacivertli takımdaki bazı isimlerin, teknik direktör Aykut Kocaman’a kadar giderek, alacaklarının tahsili konusunda gereğinin yapılmasını istediği öğrenildi.

Takımdan kopacak
Ödemelerle ilgili yaşanan sıkıntının ardından, takımdan ilk kopmayı planlayan futbolcu da belli oldu. Fenerbahçe’ye tam 11 milyon Euro’ya mal olan, hatta transferi sırasında sarı lacivertliler ile Beşiktaş’ın arasının açılmasına sebep olan Mehmet Topuz, yaşanan mali sıkıntılar sonrası, takımdan ayrılacak olan ilk isim gibi gözüküyor.

Artık çok yoruldum
Tecrübeli futbolcunun yakın çevresine, “İstanbul serüvenim sona ermiştir. Sezon sonu Kayserispor’a geri dönebilirim. Bu yüzden Fenerbahçe ile sözleşme konuşmamın bir anlamı yok. Nasılsa gideceğim. İstanbul’da misyonumu tamamladığıma inanıyorum” dediği de gelen bilgiler arasında...

Bursaspor da istiyor
Sarı lacivertli takımdan ayrılmayı kafasına koyduğu öğrenilen Mehmet Topuz, her ne kadar “Kayserispor’a gideceğim” dese de menajerlerinin, Ertuğrul Sağlam’ın teknik direktörlüğünü yaptığı Bursaspor’la da görüştükleri ve Fenerbahçe ile kalan 1 yıllık opsiyonlu sözleşmenin tek taraflı feshedileceği belirtildi.

Yapılan iyiliği çabuk unuttu
Meydana gelen bu gelişmelerin ardından akıllara kısa dönem önce gerçekleşen bir olay geldi. Fenerbahçe yönetimi, sezon başında transfer peşinatlarını alamayan futbolculara 3-4 aylık çekler vermiş ve söz verdiği tarihte ödemeleri gerçekleştirmişti.

Ancak o dönem dağıtılan çeklerden almayan ve parasını nakit isteyen Mehmet Topuz’a, ayrıcalık tanınmış, Alex de dahil tüm isimlere borçları çekle ödenirken, Mehmet Topuz’a nakit ödeme yapılmıştı. Tecrübeli futbolcunun, kendisine böyle önemli bir ayrıcalık gösterilmesine rağmen parayı problem ederek ayrılmayı düşünmesi sarı lacivertli yönetimi de bir hayli üzdü.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin