Bir de buradan arayın


Ocak 23, 2012

Fenerbahce Milos Krasic transferi için masaya oturdu

Moussa Sow transferinde mutlu sona ulaşan Fenerbahçe, şimdi de Sırp yıldız Milos Krasic'in peşine düştü. Yönetici Ali Yıldırım Juventus'la masaya oturmak üzere bugün Çizme'ye uçuyor.

Moussa Sow için Lille ile anlaşan Fenerbahçe yönetimi rotayı şimdi de İtalya'ya çevirdi. Sarı-lacivertliler, adı daha önce de gündeme gelen ve uzun süredir takip altında tuttukları Sırp yıldız Milos Krasic için kolları sıvadı. Juventus'un bonservisi için 13 milyon Euro istediği kanat oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katmayı planlayan Fenerbahçe'de yönetici Ali Yıldırım bugün transferi bitirmek üzere İtalya'ya gidecek. Juventus'tan görüşmek için randevu alan tecrübeli yönetici bu sabah Milano'ya gittikten sonra daha sonra Torino'ya geçecek. Fenerbahçe'nin satın alma opsiyonuyla kiralama formülüne soğuk bakan Juventus'un da artık bu formüle daha sıcak baktığı öğrenildi. M.United ve Chelsea'nin da gündemine gelen ancak bonservisinin yüksekliği nedeniyle vazgeçtikleri Krasic'in de Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

KRASİC FENERBAHÇE'YE GELMEYE HAZIR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın takımında görmeyi çok istediği Krasic'in menajerler aracılığıyla yapılan ön teklife, "Burada kadroya girmekte zorlanıyorum. Sezon sonuna kadar oynayabileceğim bir takıma gitmeyi çok isterim" karşılığını verdiği ifade edildi.

VİDEOLARI GÖREYEMİYORSANIZ TIKLAYIN
Sayfa Linki:

Site kodu:

Forum kodu:

Özel Arama

Benzer HaberlerWidget arak by Futbolizm

aktüelspor.com: maç özetleri, taze taze futbol haberleri...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak istediğine göre kral bir okuyucu, sağlam bir futbolist olduğunuzu kabul etmek zorundayım ama yorum yazarken şu mevzulara dikkat ediniz:

1) Küfür etmek, küfürlü ifade kullanmak yasak. Delikanlıca, yaratıcı argonun her türüne açığız o ayrı...

2) Önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi delikanlı gibi yazın, eveleme geveleme yapmayın...

3) Skik sitelerin reklamını yapmak için saçma sapan yorumlar yapmak yasak, konuyla alakalı olmayan yorumlar da yassah !

4) Başka bir yasak bulana kadar tepeleme yorum yazabilirsiniz.

5) Yorum yazmayan Fatih Ürek... Hayda bre !..

Yorumunuz blog sahibi dengesiz agresif insan tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir. Az sonra...

NOT: Yorum yazmak için üye olmak gerekmez. "Anonim ya da Diğer" seçeneğini işaretleyerek yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Blog Widget by LinkWithin